Zostań Agentem Ruchu

Agenci Ruchu są gwiazdami MOVE Week. To dzięki nim istnieje MOVE Week.WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

 • Czym jest MOVE Week?

  MOVE Week jest wydarzeniem odbywającym w całej Europie. Jest integralną częścią kampanii NowWeMOVE. Celem MOVE Week jest promocja aktywnego trybu życia oraz regularnego uprawiania sportu. W ramach MOVE Week, różnorodne organizacje popularyzujące aktywność fizyczną (które nazywamy Agentami Ruchu) przygotowują wydarzenia sportowe i rekreacyjne.

 • Kim jest Agent Ruchu?

  Agenci Ruchu są gwiazdami MOVE Week. To dzięki nim istnieje MOVE Week. Agent Ruchu to stanowisko niepłatne, jednak ISCA oraz Koordynatorzy Ogólnokrajowi w każdym kraju służą radą w kwestii pozyskiwania funduszy i wsparacia dla planowanych wydarzeń. Do zadań Agenta Ruchu należy wybór typu wydarzenia, jego lokalizacji, zarejestrowanie go na portalu moveweek.eu, utworzenie zespołu potrzebnego do jego realizacji oraz promocja i koordynacja wydarzenia.

 • Kto może zostać Agentem Ruchu?

  Agentem Ruchu może zostać oddolna, lokalna organizacja sportowa, klub, szkoła, uniwersytet, wolontariusze, firma, gmina/miasto lub osoba, która zorganizuje wydarzenie sportowe lub promujące aktywność fizyczną w ramach MOVE Ruchu.

 • Jak to działa?

  MOVE Week jest otwartą platformą dla każdego, kogo interesuje aktywny tryb życia oraz aktywizacja ludzi dookoła. Podczas MOVE Week, odbędą się setki wydarzeń w całej Europie. Mogą to być imprezy typu „otwarte drzwi” w lokalnych klubach, spacery, zabawy biegowe, wyprawy rowerowe, wydarzenia sportowe w szkołach, firmach lub przestrzeni miejskiej, aktywności organizowane dla osób o szczególnych potrzebach i grup, do których ciężej jest dotrzeć – możliwości są tu ograniczone jedynie naszą wyobraźnią! Skala wydarzeń może być bardzo szeroka – od małych imprez organizowanych przez lokalne grupy do większych, organizowanych przez całe społeczności i ogólnomiastowych. W MOVE Week chodzi o zabawę i RUCH. Aby stać się częścią MOVE Week, wydarzenie musi jedynie zaangażować uczestników w aktywność fizyczną.

 • Co powinienem zrobić?

  1. Zarejestruj się jako Agent Ruchu na MoveWeek.eu.
  2. Zarejestruj wydarzenie MOVE Week.
  3. Zorganizuj i promuj swoje wydarzenie.


  Zestawy narzędzi, plakaty, ulotki, banery i inne materiały promocyjne są dostępne by pomóc Agentom Ruchu w planowaniu, pozyskaniu wsparcia, promocji i organizacji ich wydarzeń.

Dołącz do ZESPOŁU

 • 6 117 Agenci Ruchu
 • 14 105 Wydarzenia MOVE
 • 3 444 930 Uczestnicy

Zmiany wymagają czasu, jednak razem możemy stworzyć możliwości dla wszystkich, aby prowadzili aktywny tryb życia i uprawiali sport.

Zostań Agentem Ruchu - Promuj aktywność fizyczną

Promuj aktywność fizyczną